TY manuālais operāciju galds ir piemērots krūšu kurvja un vēdera dobuma ķirurģijai, LOR, dzemdniecībai un ginekoloģijai, uroloģijai un ortopēdijai utt.
Rāmis, kolonna un pamatne ir izgatavoti no nerūsējošā tērauda, tie ir viegli tīrāmi un izturīgi pret koroziju.
Mehānisko operāciju galdu paceļ un nolaiž ar pedāļa eļļas sūkni, kas darbojas vienmērīgi un ir drošs un uzticams. Visas pārējās kustības veic mehāniski pārnesumi.
Šim hidrauliskajam operāciju galdam ir nepieciešams, lai kāju plāksni varētu nolocīt, nolaupīt un noņemt, un to būtu viegli regulēt. Tam ir T veida pamatne.
1.Rotācijas funkcija
Manuālo operāciju galdu var pagriezt par 360°, ārsti operācijas laikā var pielāgot leņķi atbilstoši savai pozai, kas ievērojami palielina operācijas telpu operācijas laikā. (Pēc izvēles)
2.Ātra pārslēgšanās uz fleksa pozīciju
Operāciju galdam nepieciešams 200°izvirzījums (locīšana) uz galda virsmas vienā reizē, darbinot rokturi, ko var izmantot jostas tilta funkcijas aizstāšanai.
3. Divslāņu galda virsma
Galda virsmai ir nepieciešams divslāņu kompozītmateriāla galda virsma, zems rentgenstaru absorbcijas koeficients un augstas izšķirtspējas perspektīvas efekts.
4. Nerūsējošā tērauda materiāls
Rāmis, pamatne, pacelšanas kolonna un galvenā transmisijas konstrukcija ir izgatavoti no 304 nerūsējošā tērauda, ko ir viegli tīrīt un berzt, tas ir izturīgs pret skābēm un koroziju, nodrošinot, ka tas nekad nerūsēs.
5. Hidrauliskā un manuālā regulēšana
Hidrauliskā operāciju galda pacelšanai un nolaišanai tiek izmantots pedāļa eļļas sūkņa tips, kas darbojas vienmērīgi, ir drošs un uzticams. Visas pārējās kustības veic mehāniskā pārnesumkārbas galva.
Pparametri
| Modeļa prece | TY manuālais operāciju galds |
| Garums un platums | 2020 mm * 500 mm |
| Augstums (augšup un lejup) | 1010 mm/760 mm |
| Galvas plāksne (augšup un lejup) | 45°/70° |
| Aizmugurējā plāksne (augšup un lejup) | 75°/ 15° |
| Kāju plāksne (augšup/lejup/uz āru) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburga/apgrieztā Trendelenburga | 25°/ 25° |
| Sānu slīpums (pa kreisi un pa labi) | 20°/ 20° |
| Nieru tilta pacēlums | ≥110 mm |
| Matracis | Atmiņas matracis |
| Galvenais materiāls | 304 nerūsējošais tērauds |
| Maksimālā kravnesība | 200 kg |
| Garantija | 1 gads |
SStandarta aksesuāri
| Nē. | Vārds | Daudzumi |
| 1 | Anestēzijas ekrāns | 1 gabals |
| 2 | Ķermeņa atbalsts | 1 pāris |
| 3 | Roku atbalsts | 1 pāris |
| 4 | Plecu balsts | 1 pāris |
| 5 | Ceļa kruķis | 1 pāris |
| 6 | Stiprinājuma skava | 1 komplekts |
| 7 | Matracis | 1 komplekts |