LEDD500700C+M attiecas uz dubultkupola LED operāciju zāles apgaismojumu.
Apmācības nolūkos var izmantot iebūvētu kameru sistēmu un ārēju piekarināmu monitoru. Tas ļauj uzraudzīt un ierakstīt darbības.
■ vēdera dobuma/vispārējā ķirurģija
■ ginekoloģija
■ sirds/asinsvadu/krūškurvja ķirurģija
■ neiroķirurģija
■ ortopēdija
■ traumatoloģija / neatliekamās palīdzības nodaļa
■ uroloģija / TURP
■ endokrīna/ oftalmoloģija
■ endoskopija Angiogrāfija
1. Kameru sistēma
Iebūvēta kamera, nav nepieciešams to pakārt ar vēl vienu roku pāri.
2. Šis operāciju zāles apgaismojums uzņem un nodrošina attēlus ātri un augstā kvalitātē. Pateicoties 10x optiskajai tālummaiņai, attēlus var apskatīt no visiem leņķiem.
3. Šis operāciju zāles apgaismojums var arī ierakstīt operāciju. To var izmantot apmācības un studiju nolūkos.
Monitoru sistēma
1. Pārraidot operāciju, LEDD500700C+M operāciju zāles apgaismojums ļauj klīnikas personālam sekot līdzi jūsu progresam, nepārkāpjot sterilo lauku.
2. Operāciju zāles apgaismojums ar iebūvētu kameru un monitoru nodrošina vēl vienu skatu uz ķirurģisko galvu no augšas, lai jūsu ķirurģiskā komanda varētu dalīties ķirurģiskajās procedūrās visā pasaulē.
Parametrss:
| Kamera | |
| Izšķirtspēja | 210 megapikseļu 1920 (H) x 1080 (V) |
| Saziņas režīms | RS232 |
| Komunikācijas protokoli | HITACHI / SONY VISCA |
| Savienotājs | LVCMOS-36pFPC (YCbCr 4:2:2) saderība 110/LVDS 30P |
| Sensora tips | 1/2,9 collu CMOS/1/3 collu CMOS |
| Skenēšanas režīms | Progresīvā skenēšana |
| Dienas un nakts sistēma | Krāsa/melnbalts/automātisks |
| Minimālais apgaismojums | krāsa: 0,1 lukss, melnbalts: 0,01 lukss |
| Sinhronizācijas režīms | starpsinhronizācija |
| Video izeja | digitālais signāls |
| Signāla un trokšņa attiecība (SNR) | ≥50dB (AGC izslēgts) |
| Objektīvs | |
| IRCUT | IRCUT dubultfiltra automātiskā pārslēgšana |
| Optiskās lēcas | 10x f=5 mm~50 mm |
| lauka leņķis | A: 51,8° (R) ~ 5,86° (T) Vertikāli: 39,1° (R) ~ 4,4° (T) |
| Funkcija | |
| ekspozīcijas režīms | A/M |
| baltā balansa | Automātiska |
| Fokusa režīms | A/M |
| iegūt kontroli | A/M |
| Attēla efekts | Automātiska/krāsaina/melnbalta/negatīva |
| spoguļošanas funkcija | Atbalsts (horizontālais spogulis + vertikālais spogulis) |
| attēlu pārvirzīšana | Atbalsts |
| Plaša dinamika | D-WDR |
| DNR | 2D-DNR |
| elektroniskais slēdzis | 1/30 s ~ 1/10 000 s |
| kontrasta attiecība | Regulējams |
| piesātinājums | Regulējams |
| Pretmiglošanas funkcija | Atbalsts |
| Margināls | Atbalsts |
| Vispārīga specifikācija | |
| Izmēri | 38,6 (platums) * 41 (augstums) * 64,6 (garums) mm |
| Darba temperatūra/mitrums | ﹣10 ℃~50 ℃, 10 % relatīvais mitrums ~ 60 % relatīvais mitrums |
| Uzglabāšanas temperatūra/mitrums | ﹣20 ℃~60 ℃, 10 % relatīvais mitrums ~ 80 % relatīvais mitrums |
| barošanas avots | Līdzstrāva 12 V ± 10 % |
| enerģijas patēriņš | 3,5 W MAKSIMĀLI |
| Neto svars | 110 g |
Monitors
| Galvenais parametrs | |
| Ekrāna izmērs | 21,5' |
| Fona apgaismojuma režīms | LED |
| Attēlošanas laukums | 475,2 mm (platums) × 267,3 mm (augstums) |
| Malu attiecība | 16:9 |
| Maksimālā izšķirtspēja | 1920×1080 |
| Displeja krāsa | 16,7 miljoni |
| Pikseļu piķis | 0,2475 (H) × 0,2475 (V) |
| Luminance | 300 kv./㎡ |
| Attēla kontrasts | 1500:1 |
| Skata leņķis | 850/850/750/650 |
| Atbildes laiks | 8MS |
| Lauka frekvence | 50 Hz,60 Hz,70 Hz |
| Ievade un izvade | |
| SDI ieeja | 1 |
| SDI izeja | 1 |
| AV ieeja | 22 (2 × BNC) |
| AV izeja | 1 |
| S-VEDIO | 1 |
| VGA ieeja | 1 |
| HDMI ieeja | 1 |
| YPbPr/YCbCr ieeja | 3 (3 × BNC) |
| RS232 ieeja (pēc izvēles) | 1 |
| Audio ieeja | 1 |
| Audio izeja | 1 |
| Krāsu sistēma | PAL/NTSC/SECAM |
| Ekrāna izvēlne | |
| Valoda | Ķīniešu/angļu/franču/vācu/itāļu/spāņu/ |
| Barošanas avots | |
| Jauda | 12 V līdzstrāva,50/60 Hz |
| Pmaks. | 35W-55W |
| Gaidstāves barošana | 5W |