TDY-2 mobilajam operāciju galdam ir pilna 304 nerūsējošā tērauda gulta un kolonna, kas ir viegli tīrāma un pasargāta no piesārņojuma.
Galda virsma ir sadalīta 5 daļās: galvas daļa, muguras daļa, sēžamvietas daļa un divas noņemamas kāju daļas.
TDY-2 mobilo operāciju galdu var pārvietot 340 mm attālumā, nodrošinot labu perspektīvas laukumu C veida rokai operācijas laikā, un to var izmantot ar rentgena filmu kastēm.
Divkāršs galvgalis, regulējams kāju pamatne ar gāzes atsperi. Izmantoti vācu zīmola klusie ritenīši. Ir arī vienas pogas atiestatīšana, vienas pogas ieliekšanās un pretieliekšanās funkcijas ir papildu iespējas.
Šis daudzfunkcionālais elektriskais operāciju galds ir piemērots dažādām ķirurģijām, piemēram, vēdera dobuma ķirurģijai, dzemdniecībai, ginekoloģijai, LOR, uroloģijai, anorektālajai un ortopēdijai utt.
1.Divkārša savienojuma galvas plāksne
Šī elektriskā operāciju galda dubultā savienojuma galvas plāksne var brīvi regulēt galvgaļa augstumu, ļaujot pacientam, veicot operācijas dažādās pozīcijās, iegūt ērtu galvas leņķi.
2. Kāju plāksne var būt ar elektrisko vadību vai gāzes atsperes vadību
Kāju plāksni var vadīt ar gāzes atsperi vai arī to var uzlabot līdz elektriskai vadībai.
3. Papildu dubultās vadības sistēma
Rokas kontrolieris un papildu paneļa vadības ierīces nodrošina dubultu aizsardzību ķirurģiskas iejaukšanās laikā.
4.Lielie riteņi
Importēti vācu TENTE riteņi, nodilumizturīgi un klusi.
5. Iebūvēts uzlādējams akumulators
TDY-2 elektriskais operāciju galds ir aprīkots ar augstas veiktspējas uzlādējamu akumulatoru, kas var apmierināt 50 operāciju vajadzības. Vienlaikus tam ir maiņstrāvas barošanas avots, kas nodrošina elektrisko enerģiju maksimālai drošībai.
6.Vairāk izvēles iespēju
Papildus vienas pogas atiestatīšana, pozitīvas fleksijas un apgrieztās fleksijas funkcija.
Pparametri:
| ModelisPrece | TDY-2 mobilais elektriskais operāciju galds |
| Garums un platums | 2100 mm * 550 mm |
| Augstums (augšup un lejup) | 1000 mm/ 700 mm |
| Galvas plāksne (augšup un lejup) | 45° 90° |
| Aizmugurējā plāksne (augšup un lejup) | 90°/ 17° |
| Kāju plāksne (augšup/lejup/uz āru) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburga/apgrieztā Trendelenburga | 25°/ 25° |
| Sānu slīpums (pa kreisi un pa labi) | 15°/ 15° |
| Nieru tilta pacēlums | ≥110 mm |
| Horizontāla bīdīšana | 345 mm |
| Flekss/Reflekss | Kombinētā darbība |
| Rentgena dēlis | Pēc izvēles |
| Vadības panelis | Standarta |
| Elektromotoru sistēma | Jiecang |
| Spriegums | 220 V/110 V |
| Biežums | 50 Hz / 60 Hz |
| Jaudas kompaktums | 1,0 kW |
| Akumulators | Jā |
| Matracis | Atmiņas matracis |
| Galvenais materiāls | 304 nerūsējošais tērauds |
| Maksimālā kravnesība | 200 kg |
| Garantija | 1 gads |
Standarta piederumi
| Nē. | Vārds | Daudzumi |
| 1 | Anestēzijas ekrāns | 1 gabals |
| 2 | Ķermeņa atbalsts | 1 pāris |
| 3 | Roku atbalsts | 1 pāris |
| 4 | Plecu atbalsts | 1 pāris |
| 5 | Kāju atbalsts | 1 pāris |
| 6 | Pēdu atbalsts | 1 pāris |
| 6 | Nieru tilta rokturis | 1 gabals |
| 7 | Matracis | 1 komplekts |
| 8 | Stiprinājuma skava | 8 gabali |
| 9 | Garā stiprinājuma skava | 1 pāris |
| 10 | Rokas tālvadības pults | 1 gabals |
| 11 | Elektrolīnija | 1 gabals |