TDY-Y-1 elektriskais hidrauliskais operāciju galds izmanto elektriski importētu hidraulisko transmisijas struktūru, kas aizstāj tradicionālo elektriskā stūmēja stieņa transmisijas tehnoloģiju.
Pozīcijas regulēšana ir precīzāka, kustības ātrums ir vienmērīgāks un stabilāks, un veiktspēja ir uzticama un izturīga.
Y-veida pamatne nodrošina stabilitāti un pietiekami daudz vietas kājām.
Tulkošanas funkcija un caurspīdīga gultas dēlis, kas aprīkots ar C veida stieni, var veikt visa ķermeņa rentgena skenēšanu.
Divkāršā vadības sistēma papildus rokas tālvadības pultij ir aprīkota ar kolonnas avārijas vadības sistēmu. Vienas taustiņa atiestatīšanas funkcija nodrošina ārsta darba efektivitāti.
Šis elektrohidrauliskais integrētais operāciju galds ir piemērots dažādām ķirurģijām, piemēram, vēdera dobuma ķirurģijai, dzemdniecībai, ginekoloģijai, LOR, uroloģijai, anorektālajai un ortopēdijai utt.
1.Divkārša vadības sistēma
TDY-Y-1 elektrohidrauliskajam operāciju galdam ir divas vadības metodes: vadu kontrolieris ar vienas taustiņa automātisko līmeņa atiestatīšanas funkciju. Otra ir kolonnas avārijas vadības sistēma. Divi neatkarīgu operāciju sistēmu komplekti ar vienādu funkciju nodrošina, ka avārijas vadības sistēma joprojām var droši darboties vadu kontroliera atteices gadījumā, tādējādi nodrošinot operāciju galda drošu lietošanu.
2.Pieejams rentgena skenēšanai
Elektrohidrauliskā operāciju zāles galda virsma var laist cauri rentgena starus, un galda apakšpusē ir uzstādīta vadotne rentgena filmu kastu transportēšanai.
3.Saderīgs ar C veida sviru
Elektriskās horizontālās kustības gājiens ir 340 mm, kas nodrošina precīzu un ērtu C veida rokai pozicionēšanas vietu un var veikt visa ķermeņa rentgenu, nekustinot pacientu.
4. Uzlādējamas baterijas
TDY-Y-1 elektrohidrauliskais ķirurģiskais operāciju galds ir aprīkots ar augstas veiktspējas uzlādējamām baterijām, kas var apmierināt ≥50 operāciju vajadzības, nodrošinot tā darbību bez ārēja barošanas avota. Uzlādējamajai baterijai nav nepieciešama apkope, un to var izmantot ilgu laiku. Vienlaikus maiņstrāvu var izmantot, lai nodrošinātu elektrisko enerģiju, lai nodrošinātu maksimālu drošību.
5.One-pogaRIestatītFiesvaidīšana
Jaunā vienas pogas atiestatīšanas funkcija vienkāršo sarežģītās darbības
Parametri
| Modeļa prece | TDY-Y-1 elektrohidrauliskais operāciju galds |
| Garums un platums | 1960 mm * 500 mm |
| Augstums (augšup un lejup) | 1090 mm / 690 mm |
| Galvas plāksne (augšup un lejup) | 60°/ 85°/0° |
| Aizmugurējā plāksne (augšup un lejup) | 85°/ 40° |
| Kāju plāksne (augšup/lejup/uz āru) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburga/apgrieztā Trendelenburga | 28°/ 28° |
| Sānu slīpums (pa kreisi un pa labi) | 18°/ 18° |
| Nieru tilta pacēlums | 100 mm |
| Horizontāla bīdīšana | 340 mm |
| Nulles pozīcija | Viena poga, standarta |
| Flekss/Reflekss | Kombinētā darbība |
| Rentgena dēlis | Pēc izvēles |
| Vadības panelis | neobligāts |
| Avārijas apturēšanas poga | Pēc izvēles |
| Elektromotoru sistēma | Chaoger no Taivānas |
| Spriegums | 220 V/110 V |
| Biežums | 50 Hz / 60 Hz |
| Jaudas kompaktums | 1,0 kW |
| Akumulators | Jā |
| Matracis | Atmiņas matracis |
| Galvenais materiāls | 304 nerūsējošais tērauds |
| Maksimālā kravnesība | 200 kg |
| Garantija | 1 gads |
SStandarta aksesuāri
| Nē. | Vārds | Daudzumi |
| 1 | Anestēzijas ekrāns | 1 gabals |
| 2 | Ķermeņa atbalsts | 1 pāris |
| 3 | Roku atbalsts | 1 pāris |
| 4 | Plecu atbalsts | 1 pāris |
| 5 | Kāju atbalsts | 1 pāris |
| 6 | Pēdu plāksne | 1 pāris |
| 7 | Nieru tilta rokturis | 1 gabals |
| 8 | Matracis | 1 komplekts |
| 9 | Stiprinājuma skava | 8 gabali |
| 10 | Tālvadības pults | 1 gabals |
| 11 | Elektrolīnija | 1 gabals |
| 12 | Hidrauliskā eļļa | 1 eļļas kanna |