Šis elektrohidrauliskais operāciju galds ir sadalīts 5 daļās: galvas daļa, muguras daļa, sēžamvietas daļa, divas atdalāmas kāju daļas.
Augstas gaismas caurlaidības šķiedru materiāls un 340 mm horizontāla slīdēšana nodrošina, ka rentgena skenēšanas laikā nav aklo zonu.
Šis elektrohidrauliskais operāciju galds ir aprīkots ar divkāršu vadības sistēmu, lai nodrošinātu darbību bez problēmām.
To var aprīkot ar daudzfunkcionālu galvas rāmi un ortopēdisku vilces rāmi.
Vienas pogas atiestatīšanas funkcija var atjaunot sākotnējo horizontālo pozīciju. Vienas pogas saliekšana un apgrieztā saliekšana, elektriskā kāju dēļa funkcija, ietaupa daudz laika.
Tas ir piemērots dažādām ķirurģijām, piemēram, vēdera dobuma ķirurģijai, dzemdniecībai, ginekoloģijai, LOR, uroloģijai, anorektālai un ortopēdijai utt.
1.Garāka un platāka galda virsma
Elektrohidrauliskā operāciju galda virsmas garums var sasniegt 2180 mm, bet platums - 550 mm, kas ir piemērots dažu īpašu grupu vajadzībām un var arī padarīt pacientu ērtāku.
2.Divkārša vadības sistēma
Elektrohidrauliskais operāciju galds ir aprīkots ar galvenās vadības/palīgkontroliera divkāršo sistēmu, lai nodrošinātu darbību bez problēmām.
3.Flex & Re-flex un vienas pogas atiestatīšana
Vienas pogas atiestatīšanas funkcija, var atjaunot sākotnējo horizontālo pozīciju, vienas pogas saliekšanu un apgriezto saliekšanu
4.Papildu elektriskā regulējamā kāju plāksne
Kāju plāksnes spraudņa modulārā konstrukcija var regulēt kāju plāksni elektriski, kas ievērojami ietaupa pozīcijas regulēšanas laiku.
5. Iebūvēts uzlādējams akumulators
TDY-Y-2 elektrohidrauliskais operāciju galds ir aprīkots ar augstas veiktspējas uzlādējamu akumulatoru, kas var apmierināt 50 operāciju vajadzības. Vienlaikus tam ir maiņstrāvas barošanas avots, kas nodrošina elektrisko enerģiju maksimālai drošībai.
Pparametri
| ModelisPrece | TDY-Y-2 elektrohidrauliskais operāciju galds |
| Garums un platums | 2170 mm * 550 mm |
| Augstums (augšup un lejup) | 1100 mm/ 690 mm |
| Galvas plāksne (augšup/lejup/elastīga) | 45°/ 90°/ 40° |
| Aizmugurējā plāksne (augšup un lejup) | 85°/ 40° |
| Kāju plāksne (augšup/lejup/uz āru) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburga/apgrieztā Trendelenburga | 30°/ 30° |
| Sānu slīpums (pa kreisi un pa labi) | 20°/ 20° |
| Nieru tilta pacēlums | 100 mm |
| Horizontāla bīdīšana | 350 mm |
| Nulles pozīcija | Viena poga, standarta |
| Flekss/Reflekss | Kombinētā darbība |
| Rentgena dēlis | Pēc izvēles |
| Vadības panelis | Standarta |
| Avārijas apturēšanas poga | Standarta |
| Elektromotoru sistēma | Chaoger no Taivānas |
| Spriegums | 220 V/110 V |
| Biežums | 50 Hz / 60 Hz |
| Jaudas kompaktums | 1,0 kW |
| Akumulators | Jā |
| Matracis | Atmiņas matracis |
| Galvenais materiāls | 304 nerūsējošais tērauds |
| Maksimālā kravnesība | 300 kg/350 kg |
| Garantija | 1 gads |
Aaksesuāri
| Nē. | Vārds | Daudzumi |
| 1 | Anestēzijas ekrāns | 1 gabals |
| 2 | Ķermeņa atbalsts | 1 pāris |
| 3 | Roku atbalsts | 1 pāris |
| 4 | Plecu atbalsts | 1 pāris |
| 5 | Kāju atbalsts | 1 pāris |
| 6 | Nieru tilta rokturis | 1 gabals |
| 7 | Matracis | 1 komplekts |
| 8 | Stiprinājuma skava | 8 gabali |
| 9 | Garā stiprinājuma skava | 1 pāris |
| 10 | Tālvadības pults | 1 gabals |
| 11 | Elektrolīnija | 1 gabals |
| 12 | Hidrauliskā eļļa | 1 eļļas kanna |