TS-1 mehāniskais operāciju galds ir izgatavots no nerūsējošā tērauda, kam ir augsta mehāniskā izturība, izturība pret koroziju un viegla tīrīšana.
Pielāgojiet gultas virsmas augstumu ar hidraulisko piedziņu un noregulējiet aizmugurējās kājas plāksnes leņķi ar citiem palīginstrumentiem.
Hidrauliskā operāciju galda T-veida pamatne ir stabila un var nodrošināt pietiekami daudz vietas kājām arī ārstiem, kuri strādā ilgstoši.
Ir divas izvēles iespējas: integrēta kājas plāksne un dalīta kājas plāksne, kas piemērotas cilvēkiem ar atšķirīgām patērētāju vajadzībām.
1.T pamatne
Manuālā operāciju galda ergonomiskā T-veida pamatne ne tikai nodrošina labu stabilitāti un elastīgu kustību, bet arī nodrošina ārstiem pietiekami daudz vietas kājām, lai mazinātu nogurumu ilgstoša darba laikā.
2.Iebūvēts nieru tiltiņš
Iebūvētais jostas tiltiņš var pacelties par 110 mm, kas ārstiem ir ērti veikt nieru operācijas.
3. Dažādi aksesuāri
Standarta piederumos ietilpst plecu atbalsts, plecu atbalsts, ķermeņa atbalsts, anestēzijas ekrāns un kāju atbalsts, lai atvieglotu dažādas operācijas.
4. Hidrauliskā pacelšanas sistēma
Tas ir hidrauliski darbināms, un mehāniskā operāciju galda virsmas augstumu regulē ar kājas pedāli. Tas darbojas vienmērīgi un klusi. Tas var darboties normāli pat tad, ja strāvas padeve ir izslēgta. Vietām ar nestabilu elektrību var izvēlēties hidrauliskos operāciju galdus.
5.Integrēta kājas plāksne vai sadalīta kājas plāksne
Ir pieejama vienkārša kāju plāksnes versija ar izdevīgu cenu. Ir pieejama arī dalīta kāju plāksne, ko var regulēt uz augšu un uz leju, kā arī to var paplašināt uz āru, lai atvieglotu dažādas apakšējo ekstremitāšu operācijas.
Pparametri
| Modeļa prece | TS-1 mehāniskais operāciju galds |
| Garums un platums | 1980 mm * 500 mm |
| Augstums (augšup un lejup) | 950 mm/ 750 mm |
| Galvas plāksne (augšup un lejup) | 45°/ 90° |
| Aizmugurējā plāksne (augšup un lejup) | 75°/ 30° |
| Kāju plāksne (augšup/lejup/uz āru) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburga/apgrieztā Trendelenburga | 20°/ 30° |
| Sānu slīpums (pa kreisi un pa labi) | 20°/ 20° |
| Nieru tilta pacēlums | ≥110 mm |
| Matracis | Atmiņas matracis |
| Galvenais materiāls | 304 nerūsējošais tērauds |
| Maksimālā kravnesība | 200 kg |
| Garantija | 1 gads |
SStandarta aksesuāri
| Nē. | Vārds | Daudzumi |
| 1 | Anestēzijas ekrāns | 1 gabals |
| 2 | Ķermeņa atbalsts | 1 pāris |
| 3 | Roku atbalsts | 1 pāris |
| 4 | Plecu balsts | 1 pāris |
| 5 | Ceļa kruķis | 1 pāris |
| 6 | Stiprinājuma skava | 1 komplekts |
| 7 | Matracis | 1 komplekts |