TS hidrauliskais ķirurģiskais galds ir piemērots krūšu kurvja un vēdera dobuma ķirurģijai, LOR, dzemdniecībai un ginekoloģijai, uroloģijai un ortopēdijai u.c.
Atšķirībā no vispārējā manuālā operāciju galda, muguras un kāju plākšņu regulēšanai izmantojam hidraulisku pacelšanas sistēmu un gāzes atsperi. Regulēšanas process ir gan kluss, gan ērts.
Y formas pamatne tiek izmantota, lai nodrošinātu hidrauliskā operāciju galda augstāku stabilitāti un brīvu vietu, lai medicīnas personāls varētu tuvoties pacientam nulles attālumā.
Lielo riteņu dizains nodrošina arī vibrācijas un dekompresijas slāpēšanu kustības laikā.
1. Uzlabotas atmiņas putas
Hidrauliskā ķirurģiskā galda virsmas materiāls ir liesmu slāpējošs un antistatisks. Formētais poliuretāna (PU) matracis ir viegli tīrāms un tam ir ilgs kalpošanas laiks.
2. Iebūvēts nieru tiltiņš.
Ievietojiet rokturi atbilstošajā atverē, pagrieziet rokturi un lieciet vidukļa tiltiņam pacelties vai nolaisties piemērotā pozīcijā, pēc tam izvelciet rokturi. TS hidrauliskajam operāciju galdam vidukļa tiltiņa pacelšanās augstums pārsniedz 100 mm.
3. ImportētsHhidrauliskāSsistēma
No Amerikas importētā hidrauliskā sistēma padara manuālās darbības galda kustību stabilu un ātru.
4. AleņķisksAkorekcijaswitaisGas Ssprings
Gan TS hidrauliskā operāciju galda muguras plāksnes, gan kāju plāksnes savienojumi ir aprīkoti ar gāzes atsperu cilindru atbalsta konstrukcijām, kas padara dažādas regulēšanas maigas, klusas un bez vibrācijas, vienlaikus efektīvi aizsargājot locītavas struktūru un novēršot pacienta krišanu.
5. LArger ritentiņu dizains
Mehāniski hidrauliskā operāciju galda pamatne ir konstruēta ar lieliem ritenīšiem (diametrs≥100 mm), kas ir elastīga kustībai. Bremzējot, riteņi paceļas, gultas pamatne stingri saskaras ar zemi, un stabilitāte ir laba.
Pparametri
| Modeļa prece | TS hidrauliskais operāciju galds |
| Garums un platums | 2050 mm * 500 mm |
| Augstums (augšup un lejup) | 890 mm/ 690 mm |
| Galvas plāksne (augšup un lejup) | 60°/60° |
| Aizmugurējā plāksne (augšup un lejup) | 75°/ 15° |
| Kāju plāksne (augšup/lejup/uz āru) | 30°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburga/apgrieztā Trendelenburga | 25°/ 25° |
| Sānu slīpums (pa kreisi un pa labi) | 20°/ 20° |
| Nieru tilta pacēlums | ≥110 mm |
| Matracis | Atmiņas matracis |
| Galvenais materiāls | 304 nerūsējošais tērauds |
| Maksimālā kravnesība | 200 kg |
| Garantija | 1 gads |
SStandarta aksesuāri
| Nē. | Vārds | Daudzumi |
| 1 | Anestēzijas ekrāns | 1 gabals |
| 2 | Ķermeņa atbalsts | 1 pāris |
| 3 | Roku atbalsts | 1 pāris |
| 4 | Plecu balsts | 1 pāris |
| 5 | Ceļa kruķis | 1 pāris |
| 6 | Stiprinājuma skava | 1 komplekts |
| 7 | Matracis | 1 komplekts |
| 8 | Ķermeņa siksna | 1 komplekts |