1.Bezšuvju putu matracis
Elektriskā ginekoloģiskā izmeklēšanas galda formējošais matracis izmanto jaunāko bezšuvju putu tehnoloģiju, kas ievērojami uzlabo pacienta komfortu.
2.Korozijizturīgs materiāls
Viss elektriskā ginekoloģiskā izmeklēšanas galda pārsegs ir izgatavots no augstākās kvalitātes materiāliem, kas ir izturīgi pret koroziju, viegli tīrāmi un dezinficējami.
3. Kājas slēdzis
Aprīkots ar kājas slēdzi, elastīgi kontrolējiet dažādas dzemdniecības izmeklēšanas galda kustības.
4.Daudzpusīgi aksesuāri
Papildus standarta plecu atbalstam ir pieejamas arī plecu siksnas, rokturi, kāju balsti, kāju pedāļi, atkritumu tvertne, ginekoloģiskās izmeklēšanas lampa vai ārsta krēsls.
Parametri
| ModelisPrece | FD-G-1 elektriskā ginekoloģiskā izmeklēšanas tabula |
| Garums un platums | 1800 mm * 550 mm |
| Augstums (augšup un lejup) | 950 mm / 680 mm |
| Trendelenburga / apgrieztā Trendelenburga | 14°/ 17° |
| Aizmugurējā plāksne (augšup un lejup) | 60°/10° |
| Elektromotoru sistēma | Jiecang |
| Spriegums | 220 V/110 V |
| Biežums | 50 Hz / 60 Hz |
| Jaudas kompaktums | 1,0 kW |
| Akumulators | Jā |
| Matracis | Bezšuvju matracis |
| Galvenais materiāls | ABS |
| Maksimālā kravnesība | 150 kg |
| Garantija | 1 gads |
SstandartaPiederumi
| Nē. | Vārds | Daudzumi |
| 1 | Roku atbalsts | 1 pāris |
| 2 | Kāju plāksne | 1 komplekts |
| 3 | Matracis | 1 komplekts |
| 4 | Rokturis | 1 pāris |
| 5 | Kājas slēdzis | 1 komplekts |