1. Nerūsējošā tērauda materiāls
Hidrauliskās ginekoloģijas operāciju galda galvenais korpuss, sānu sliedes, pacelšanas kolonna un pamatne ir izgatavoti no augstas kvalitātes 304 nerūsējošā tērauda, ar augstu mehānisko izturību, izturību pret koroziju un vieglu tīrīšanu.
2. Plata galda virsma
Hidrauliskās ginekoloģijas operāciju galda virsmas platums var sasniegt 600 mm, kas ir ļoti draudzīgi cilvēkiem ar noteiktu ķermeņa tipu un uzlabo komfortu.
3. Daudzpusīgi aksesuāri
Papildus standarta plecu balstam, plecu siksnas, rokturi, kāju balsti, kāju pedāļi, atkritumu tvertne, ginekoloģiskās izmeklēšanas lampa ir pieejama arī pēc izvēles.
4. Unikāla fiksēta pēda
Unikāla operāciju galda fiksētā pēda palielina saskares laukumu ar zemi un nodrošina hidrauliskās ginekoloģijas stabilitāti.
Parametri
| Modeļa prece | TF hidrauliskās ginekoloģijas operāciju galds |
| Garums un platums | 1800 mm * 600 mm |
| Augstums (augšup un lejup) | 900 mm / 680 mm |
| Trendelenburga/apgrieztā Trendelenburga | 8°/ 20° |
| Aizmugurējā plāksne (augšup un lejup) | 70°/ 11° |
| Spriegums | 220 V/110 V |
| Biežums | 50 Hz / 60 Hz |
| Matracis | Bezšuvju matracis |
| Galvenais materiāls | 304 nerūsējošais tērauds |
| Maksimālā kravnesība | 145 kg |
| Garantija | 1 gads |
SstandartaPiederumi
| Nē. | Vārds | Daudzumi |
| 1 | Roku atbalsts | 1 pāris |
| 2 | Rokturis | 1 pāris |
| 3 | Kāju plāksne | 1 gabals |
| 4 | Matracis | 1 komplekts |
| 5 | Atkritumu tvertne | 1 gabals |
| 6 | Stiprinājuma skava | 1 pāris |
| 7 | Ceļa kruķis | 1 pāris |
| 8 | Pedālis | 1 pāris |