Viss vāks ir izgatavots no 304 nerūsējošā tērauda, viegli tīrāms un dezinficējams.
Augstas gaismas caurlaidības šķiedru materiāls ir piemērots rentgena staru izmantošanai.
Paplašinātais matrača dizains ļauj pacientiem ērtāk gulēt uz operāciju galda.
TDY-G-1 elektrohidrauliskais operāciju galds izmanto modernu hidraulisko vadības sistēmu, uzticamus elektromagnētiskos vārstus un eļļas sūkņus no Taivānas, kas nodrošina klusu un stabilu darbību.
1.Uļoti zemsPpozīcija
2. Divkārša savienojuma galvas plāksne
3.Bcelta-in NieresBgrēda
4. Iebūvēts uzlādējams akumulators
5.Mehāniskās bremzes
| Modeļa prece | TDY-G-1 elektrohidrauliskais operāciju zāles galds |
| Garums un platums | 2080 mm * 550 mm |
| Augstums (augšup un lejup) | 820 mm / 520 mm |
| Galvas plāksne (augšup un lejup) | 45°/ 90° |
| Aizmugurējā plāksne (augšup un lejup) | 80°/ 20° |
| Kāju plāksne (augšup/lejup/uz āru) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburga/apgrieztā Trendelenburga | 20°/ 20° |
| Sānu slīpums (pa kreisi un pa labi) | 15°/ 15° |
| Nieru tilta pacēlums | 110 mm |
| Elektromotoru sistēma | Chaoger no Taivānas |
| Spriegums | 220 V/110 V |
| Biežums | 50 Hz / 60 Hz |
| Jaudas kompaktums | 1,0 kW |
| Akumulators | Jā |
| Matracis | Atmiņas matracis |
| Galvenais materiāls | 304 nerūsējošais tērauds |
| Maksimālā kravnesība | 200 kg |
| Garantija | 1 gads |
SStandarta aksesuāri
| Nē. | Vārds | Daudzumi |
| 1 | Anestēzijas ekrāns | 1 gabals |
| 2 | Ķermeņa atbalsts | 1 pāris |
| 3 | Roku atbalsts | 1 pāris |
| 4 | Plecu atbalsts | 1 pāris |
| 5 | Kāju atbalsts | 1 pāris |
| 6 | Pēdu atbalsts | 1 pāris |
| 7 | Nieru tilta rokturis | 1 gabals |
| 8 | Garā stiprinājuma skava | 1 pāris |
| 9 | Stiprinājuma skava | 8 gabali |
| 10 | Rokas tālvadības pults | 1 gabals |
| 11 | Elektrolīnija | 1 gabals |
| 12 | Pedālis | 1 pāris |